22 kwietnia 2013 roku odbył się w Zespole Szkół w Waszkowskiem Dzień Ziemi, realizowany w ramach projektu "Przyjaźni środowisku".

 

W uroczystości uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Waszkowskiem, Zespołu Szkół w Burzeninie, Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Stolcu, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rychłocicach, Szkoły Podstawowej w Ochle, Katolickiego Stowarzyszenia Szkół Podstawowych Czernice, Katolickiego Stowarzyszenia Szkół Podstawowych Drobnice, Szkoły Podstawowej w Kwaskowie.
 

Zaproszeni goście licznie przybyli do naszej szkoły i nie tylko uczestniczyli w konkursach, ale też mogli podziwiać przygotowane na sali gimnastycznej imponujące scenografie Polskich Parków Narodowych, które wykonali uczniowie ZS w Waszkowskiem. Makiety wykonano w ramach konkursu Polskie Parki Narodowe. Przybyli uczniowie i nauczyciele obejrzeli również przygotowane prezentacje multimedialne.

 
 
 
 
Podczas uroczystości zaprezentowano wystawę prac plastycznych, oraz przeprowadzono finały międzyszkolnych konkursów: wiedzy ekologicznej i piosenki pod wspólnym hasłem „Przyjaźni środowisku”
 
 
 
 
 
 
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki a zwycięzcy nagrody rzeczowe.
Zorganizowanie Dnia Ziemi było możliwe dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli Zespołu Szkół w Waszkowskiem.
 

...

 
Copyright by Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Waszkowskiem