4 września 2006r. rozpoczęliśmy sześćdziesiąty rok istnienia i funkcjonowania szkoły. Niektóre lata były ciężkie, inne lżejsze. Jednak każdego roku w szkole panowała miła atmosfera, o czym możemy przeczytać na łamach kronik szkolnych.

 

Z tej okazji dyrektor, nauczyciele, uczniowie i pracownicy obsługi przygotowali uroczysta akademię na którą zaproszono byłych pracowników szkoły, emerytowanych nauczycieli, absolwentów oraz gości z innych placówek oświatowych. Ciekawy program artystyczny z montażem słowno - muzycznym przypomniał zgromadzonym historię powstania i działalności szkoły.

 

Wielu wzruszeń dostarczyły wszystkim uczestnikom jubileuszu spotkania nauczycieli z absolwentami oraz koleżanek i kolegów z dawnych klas.

 

Kroniki klasowe i dawne zdjęcia przywołały wspomnienia zdarzeń, które bezpowrotnie minęły ale kojarzą się z tym co najlepsze, z młodością, szkołą i sportem.

 

Uroczyste obchody 60-lecia zakończyły się poczęstunkiem, wspólną radosną zabawą wszystkich pracowników szkoły, absolwentów różnych roczników i rodziców.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją "Z kart kroniki", do której prowadzi poniżej zamieszczony link.
 

 
 
 
 

...

 
Copyright by Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Waszkowskiem